הורים מספרים

עירית טבצ'ניק, אמא ל-3 משתפת

"הסדנה חיזקה לי את הבטחון, לא רק כהורה, אלא כאדם והפכה אותי לאמא יותר רגועה ומודעת. הקורס הזה הוא אוצר ממש. אני לא מצליחה למצוא את המילים שיבטאו את עומק החיבור שהרגשתי ואת המגירות שהוא פתח בלב שלי. כל הורה חייב לעשות את הסדנה הזו. קשה להסביר כמה עומק יש בגישה הזו וכמה היא משנה את נק' המבט על ההורות ועל החיים בכלל"

סתיו קורן, אמא ל-2 משתפת

"עכשיו, כשאני מבינה מה אני רואה, קל לי להורות, הילד נרתם והולך אחרי כאילו אני אמא אווזה. ילדי נפתח ורואים שהוא במקום ריגשי אחר לחלוטין. אני סוף סוף רואה את האמא שתמיד חלמתי וזה מרגיש כל כך נכון.. כל המילים שבעולם לא יתארו את הנחת הזו שאני מדברת עליה, נחת שמביאה לרגיעה, לוודאות, לתחושת שליטה. זו המתנה הכי טובה שיכולתי לקבל, עבורנו כהורים, ועבור הילדים שלנו."

מריאנה לודר, אמא ל-3 משתפת

"בזכות הקורס, היחסים שלי ושל ילדיי השתנו ללא הכר. אני מרגישה שאני יודעת מה מתרחש עמוק בליבם ויש לי גם כלים להתמודד עם הכל. אני לא מפחדת להיות איתם והרבה יותר שלווה כאמא וכבן אדם. אני והילדה הבכורה שלי התקרבנו בצורה מדהימה ופשוט זכיתי בה מחדש. גם אצל הבן חל שיפור משמעותי באגרסיה שהייתה מתפרצת ממנו כמו הר געש. הפסקנו לאיים ולהעניש ולמדתי להציב גבולות תוך שמירה על החיבור. למדתי להיות הורה אסרטיבי שיודע מה טוב לילדים שלו אבל גם הורה סובלני, אכפתי ויצירתי. היריעה קצרה מלתאר את את כל מה שקיבלתי מהקורס וכמה הידע החדש הזה פתח את עיניי. זאת ההשקעה הכי טובה שהשקעתי בי ובמשפחה שלי ופשוט מתנה שכל הורה חייב לתת לעצמו."

רחלי, אמא ל-2 משתפת:

" זה חיזק לי את הביטחון כאמא.. ממש התאהבתי בילדים שלי מחדש. הפרידות היו יותר קלות, הבקרים היו יותר קלים..ממש היתה תקופה של ירח דבש. זו היתה מתנה בשבילנו."

תרצה, אמא ל-3 מספרת:

"קיבלנו דרך, תחושת בטחון במקום ההורי שלנו. זה היה משנה חיים. ממש שינה את כל האווירה בבית. בזכות הסדנה קיבלנו בית הרבה יותר שקט, מאוזן, רגוע. הילדים קיבלו אותנו, קיבלו הורים בטוחים ואנחנו רואים את הבטחון שלהם"

רוית, אמא ל-2, מספרת:

" הקורס נתן לנו דרך להתנהל מול הילדים שלנו בהרמוניה. הוא נתן לי כלים ודרך שאני הולכת לפיה. אני ממש שמחה שעשיתי את הקורס. זה הפך לחלק ממני"

פזית מחלב, אמא ל-4, מספרת:

"למדתי להסתכל על הילדים שלי מזווית אחרת..אני רואה מה הם צריכים.. אנחנו פשוט יותר רגועים בבית, יותר שמחים. אני רואה אותם, הם רואים אותי ויש שיתוף פעולה מדהים! אני לומדת המון…זה פשוט עשה לי את פריצת הדרך הכי גדולה, כמטפלת וכאמא."

אמונה, אמא ל-3, מספרת:

"יום שאני בהיקשרות איתם אז הבוקר הוא התארגנות קלה..הכי כייפית והכי מקסימה..וזה מדהים לראות שכשאנחנו עושים איזשהו שינוי..אז הדברים באמת יכולים להשתנות.."

איילת בכר, אמא ל-2 משתפת

"קיבלתי עקרונות של התנהלות בתקריות והתמודדות עם תסכולים, שלגמרי הפחיתו את כמות האגרסיביות של כל הצדדים (כולל שלי). למדתי לגייס, להניע ולחנך מבלי לפגוע בקשר עם הילדים. הסדנה הסבירה לי הרבה דברים שתסכלו אותי כאמא לגבי למה הילדים שלי מתנהגים בצורה מסוימת וזה כבר גרם לי להגיב אחרת. היא ריככה את לבבותינו, היא שינתה את חיינו בבית ומלאה אותם בהקשבה, בסבלנות, באהבה וחום"

רוית וייס, אמא ל-2 משתפת

"היום אני מובילה את הבת שלי, לא נעלבת ממנה, לא מאשימה אותה, נפעמת מההתהוות שלה. הפכתי להיות מלאת ביטחון בעצמי כאמא. נחשפתי לעולם שלם של פשטות. חיבור אל הרגשות הטובים שלנו אל הילדים שלנו. בזכות הקורס, גם כשקשה לי אני מצליחה לשים את מערכת היחסים ביננו במקום הראשון"

נטלי כהן, אמא ל-2 משתפת

"סדנא מדהימה! שונה מהנוף , אינטואיטיבית, מחברת לילד ולא מפרידה, עם הרבה דגש על היקשרות. הסדנה גרמה לי להרגיש בטוחה באיך שאני ובן זוגי רואים את ההורות שלנו. אנחנו הרבה יותר רוגעים, הרבה יותר קשובים לבנות ואחד לשני. אני מרגישה הרבה יותר בשליטה, יש פחות דרמות בבית, ואני מרגישה שאני מצליחה לשים את האצבע על מה לא עובד עם הגדולה , ולעזור לה לעבור את זה כמו שצריך. מי שלומד את הגישה, מרוויח את הילדים שלו!"

מיכל יום טוב, אמא ל-3 משתפת

"אני ממש שיניתי את ההסתכלות. הדבר העיקרי ששיניתי בי הוא לקחת את האחריות על הילדים. לעבוד מאד על הקשר, אני יותר סובלנית ופחות כועסת, יותר מבינה את ההתנהגות שלהם ופחות לוחצת על דברים חיצוניים. משתדלת לפנות יותר זמן להיות יחד".

תמר שטיינגרט, אמא ל-3, משתפת

" זו גישה נפלאה שפותחת עיניים ולב, מחברת אותנו עם ילדינו ומגייסת אותם להתמודד עם העולם באהבה ומתוך קשר חזק. מומלץ ואף חובה לכל הורה"

אנה בולמבך, אמא ל-2, משתפת

"הייתה לי הזכות להצטרף לקורס. פשוט חיכיתי בקוצר רוח לשעות האלה על מנת לשאוב מידע חדש, לשמוע את ההסברים הכה ברורים והמפורטים שעשו ממש סדר בבלגן. אני גם רואה לפי התנהגות של הבן שלי שהשינוי מתרחש גם אצלו: ההתקפי זעם ירדו לאפס, הקשר בינינו התעמק ואני גם יודעת לקבל את הבכי בצורה רגועה ומכילה."

עדי ה, אמא ל-5

"החומר התיישב לי ממש ממש על הלב. מרגיש לי כל כך נכון ואמיתי. נותן נקודות מבט עמוקות על איך להסתכל על ההתנהגויות של הילד. נותן מבט אחר במה המשימה שלי כהורה. מראה מה חשוב באמת. ומה הדרך כדי להגיע לשם. בעקבות הסדנה למדתי לפרש נכון את ההתנהגויות שאני רואה. למדתי מה אני צריכה לעשות כדי לטפח את מערכת היחסים, להעמיק את ההיקשרות. היום אני יודעת שהילד בתוכו טוב. הוא לא עושה דוקא. כשאני רואה התנהגות בעייתית אני מבינה שהילד בתסכול, או בבהלה, ואני צריכה לעזור לו".

סוזנה פרוייליך, אמא ל-2

"היה מדהים!! מעשיר ומחכים. גישה שמיד התחברתי אליה שמגיעה ממקום של אינסטינקטים בריאים. היא מחזקת בי את הצורך להמשיך ולהעניק לילדי המון, כמה שהם זקוקים ורוצים, בלי לפחד מסיכול העצמאות העתידית שלהם. אני חושבת שכל מי שמתעתדת להיות אמא (או סבתא) צריכה להכיר את הגישה"

מוטי לוי, אב ל-2

" למדנו לזהות שיש רובד הרבה יותר נפשי מאחורי ההתנהגות החיצונית של הילד. התחלנו להיות יותר רכים, ובכך להגיב כלפי אותו רובד פנימי ולא רק תגובה חיצונית. התחלנו לחשוב בצורה יותר 'ארוכה' – איך לבנות תהליך שבונה את הילד מבפנים ולא רק מגיב למציאות הנוכחית"

חגית, אמא ל-4

"זו הגישה ההורית הכי מדויקת שפגשתי מאז שהפכתי לאמא.. גישה שעוסקת בדבר האמיתי, בתמצית של גידול הילדים- החיבור בין ההורה לילד. כשאתה מקשיב לעיקרי הגישה אתה מרגיש מחובר שוב לאינטואיציות ההוריות הכי בסיסיות. אתה מבין שוב מה התפקיד שלך כהורה וכמה התרחקנו מהבסיס ואיך לחזור אליו..

אסתר ל, אמא ל-2

"הבנתי מה העשייה הכי חשובה שלי עם הילד. הבנתי מה מניע אותו, איך לפרש סיטואציות ואיך להגיב יותר טוב. זה נתן לי רוגע בהורות שלי, תחושה שאני מסוגלת ויודעת לאן הולכים פה".

נטלי שרגא, אמא ל-1

" חוויה משנת חיים, מקרבת לבבות, הנוסחה להרמוניה בבית ולהבנה עמוקה יותר של עולמם של ילדים והתפקיד שלנו בהיקשרות איתם כהכנה לחיים, להתמודדות עם אתגרי החיים"

קבלו מאיתנו מתנה

מיני קורס חינמי בנושא ילדים רגישים