אנחנו מתרגשות שאתם כאן איתנו.

"אנחנו מאמינות שההימור הכי טוב של ילד, זה ההורה שלו.
שאין מושלמות בהורות (או בחיים) ושהורה טוב שזה הורה שנמצא בלמידה מתמדת ומוכן לקבל ולהסתגל גם למה שלא עובד.שהדרך רצופה אתגרים, שלא תמיד נשלוט בנסיבות, אבל שאם נשמור על לב רך ומודעות גבוהה, נצליח להתגבר, לצמוח ולהצמיח את ילדינו. אנחנו אוהבות הורים, אוהבת ילדים. מאמינות שהדרך לעולם טוב יותר עובר דרך מערכות יחסים משמעותיות ובטוחות של ילדים עם הוריהם".

הצטרפו לקהילה שלנו:

פייסבוק

הצטרפו לקהילת הפייסבוק של הורות והיקשרות

בלוג

עשרות מאמרים מקצועיים לקריאה והעמקה

יוטיוב

הערוץ שלנו ובו תוכן פורץ דרך בתחום ההורות

אודותינו:

DSC_6637-Edit1-2-2

הילה דותן

מנחת הורים (Mba) ויועצת זוגית בגישה ממוקדת רגש והיקשרות, מאבחנת קשיי למידה ותפקוד בגישה הוליסטית, מאמנת אישית וזוגית. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני במנהל עסקים. הנחתה קורסים להורים ומטפלים מטעם מכון ניופלד ישראל. 

WhatsAppImage2020-10-19at12.08.37

הדסה שני

מנחת הורים (Mba) ויועצת זוגית בגישה ממוקדת רגש והיקשרות, מנחת קבוצות, מטפלת גוף נפש. בעלת ניסיון כמטפלת ריגשית בגישת,  integration concept אמא בחינוך ביתי 12 שנים. הנחתה קורסים להורים ומטפלים מטעם מכון ניופלד ישראל.

הילה דותן

מנחת הורים, יועצת זוגית בגישה ממוקדת רגש והיקשרות (eft)

(Mba) מאבחנת קשיי למידה ותפקוד ואמנת אישית וזוגית.

הדסה שני

מנחת הורים, יועצת זוגית בגישה ממוקדת רגש והיקשרות (eft)

מנחת קבוצות, מטפלת גוף נפש.

גישת העבודה שלנו

הגישה שמה במרכז את מערכת היחסים בין הילד להורה,
כבסיס להתפתחות הטבעית והבריאה של הילד ומשפחתו

הגישה מעניקה להורה

  • סמכות הטבעית לטפל בילד ולקבל את שיתוף הפעולה שלו, ללא הפעלת משמעת נוקשה, הבטחות ועונשים.
  • מערכת יחסים עמוקה, בזכותה ההורה יקבל את רצונו של הילד להיות קרוב אליו, לשתף אותו בקשייו, לחפש את עזרתו, ללמוד ממנו את הדברים החשובים בחיים, ולשאוף להישאר איתו בקשר חם וקרוב לכל החיים.
  • חיבור לאינטואיציות והיכולת לתמוך בצרכים הריגשיים- התפתחותיים של הילד על מנתהורים שמגדלים את ילדיהם בגישה נוטים להיות יותר מובילים, בטוחים, חמים, סובלניים ונהנים מההורות.

גישה מעניקה לילד

  • רגיעה וביטחון בתוך מערכת היחסים. היא מספקת עוגן בטוח לצמוח מתוכו. יכולת לסמוך על ההורה, לתת אמון, להתמסר, לקבל ממנו הכוונה וללמוד ממנו.
  • חופש הרגשי לחקור, להתנסות, ללמוד, לצבור ביטחון ולגלות עצמאות ממקום אמיתי. ילדים שגדלים בגישה זו, נוטים להיות יותר בטוחים בעצמם, בעלי הערכה עצמית גבוהה יותר, אכפתיים ואמפטים לזולת, בוגרים ופחות תוקפניים.

ילדינו רוצים להיות טובים עבורנו, הם רוצים לסמוך עלינו, להיות בצד שלנו ולהימצא בקשר חם ועמוק אתנו, אבל הם לא נותנים לנו את הסמכות להוביל אותם, רק בגלל שאנחנו הורים שלהם.

כדי שילד ירצה להקשיב לנו, ללמוד מאיתנו, לשתף פעולה, ולמצוא את המוטיבציה להבשיל לאדם בוגר ועצמאי, הוא זקוק להורה חם ומוביל שיעניק לו:

כתבות שלנו מהרשת

*אתר Ynet

*אתר כיפה

*אתר Ynet

קבלו מאיתנו מתנה

מיני קורס חינמי בנושא ילדים רגישים