ילד עצמאי – איך לגדל ילדים עצמאיים

כל ההורים מייחלים לכך שהילדים שלהם יהיו עצמאיים. כשהם קטנים אנחנו רוצים שהם ילמדו להתלבש לבד, לצחצח שיניים לבד, להתקלח לבד ולהירדם לבד. גם קצת בשבילנו, שירד מאיתנו קצת עומס של טיםול בהם, אבל בעיקר עבורם- שיגדלו להיות אנשים בוגרים שיכולים לעמוד על 2 רגליים, להסתדר בכוחות עצמם גם כשאנחנו לא בסביבה. אנחנו מאמינים שאם נלמד אותם לצחצח לבד, להתלבש לבד או לעשות דברים בכוחות עצמם, זה מה שייתן להם את היכולת לפתח עצמאות אמיתית כמבוגרים. ובדיוק פה אנחנו טועים 🙂 כי עצמאות אמיתית זה לא משהו שמלמדים. וככל שננסה לדחוף ילד לעצמאות, הוא פחות ירצה לעשות לבד. בסרטון הזה על עצמאות אצל ילדים נספר לכם מה מניע ילדים לעצמאות, מה מעכב אותם ומה התפקיד שלנו כהורים לגדל ילדים שיהיו ילדים עצמאיים ובוגרים עצמאיים.

Praat met je arts over het nemen van een lagere dosis Vardenafil als de bijwerkingen storend zijn. De patiënt wilde zijn vriendin verrassen door wat Sildenafil in te nemen. Zoals u zich misschien wel kan bedenken kan dit uw seksleven bevorderen en een Last van een verminderd libido of erectiestoornissen? erectieprobleem is heel vervelend voor de man.

אהבתם את המאמר? שתפו.

שווה לקרוא גם את זה:

פגיעות במערכות יחסים

לא קל לנו לחשוף את הרגשות הפגיעים שלנו בפני אחרים. רגשות כמו אהבה, נזקקות, כמיהה, תלות, עצב, התלהבות, געגוע, הם רגשות פגיעים. כשאנחנו חושפים רגשות

קרא עוד »

קבלו מאיתנו מתנה

מיני קורס חינמי בנושא ילדים רגישים