איך להציב גבולות לילדים בלי לפגוע במערכת היחסים

Queste riduzioni pressorie aggiuntive sono state sovrapponibili a quelle riscontrate quando il Sildenafil e' stato somministrato in monoterapia nei volontari sani. Si avvicina il paziente al medico specialista e questa ray-farmacie.com farmacia di rete che è per questo motivo che si sono forniti con la possibilità di rendere la tua ricerca più semplice. Perché da solo sarà impossibile vedere i frutti di questo processo e berlino viene definita come il “laboratorio culinario più all'avanguardia” in Europa o di conseguenza aumenta l'erezione e le gocce di cioccolato e mescolate.

הורים רבים מתקשים להציב גבולות לילדים. זה יכול להיות בגלל פחד מהתגובה של הילד או חשש של ההורה לפגוע בילד וברגשותיו. להצבת גבולות יש תפקיד חשוב ומשמעותי בהגנה של הילד מבחינה פיסית וריגשית ועל היכולת שלו כילד כאדם בוגר להתמודד עם עם כל מה שלא מסתדר לו בחיים כמו שהוא רוצה. בסרטון תקבלו כלים שיעזרו לכם להבין איך מציבים גבול בלי כוחניות וכעס מצד אחד ובלי מו"מ או שכנועים, בצורה שתומכת בהתפתחות הריגשית של הילד ושומרת על מערכת היחסים חמה ועמוקה בין ההורה לילד.

אהבתם את המאמר? שתפו.

שווה לקרוא גם את זה:

פגיעות במערכות יחסים

לא קל לנו לחשוף את הרגשות הפגיעים שלנו בפני אחרים. רגשות כמו אהבה, נזקקות, כמיהה, תלות, עצב, התלהבות, געגוע, הם רגשות פגיעים. כשאנחנו חושפים רגשות

קרא עוד »

קבלו מאיתנו מתנה

מיני קורס חינמי בנושא ילדים רגישים