איך להשיג סמכות הורית בלי שוחד, איומים, ועונשים?

אנחנו פוגשות יותר ויותר הורים מסורים וקשובים, שלמרות ההשקעה שלהם בקשר עם ילדיהם, הם נתקלים בקושי גדול להוביל את ילדיהם, לקבל את שיתוף הפעולה שלהם, להציב גבולות וכד'. כתוצאה מכך הרבה הורים מרגישים שהם במבוי סתום, בחוסר אונים, והדבר שהם הכי לא רוצים להשתמש בו, איומים ועונשים, הופך להיות הכלי היחידי שעובד. כי אי אפשר להורות ילד, בלי שהוא יקשיב לנו וירצה ללכת אחרינו. העניין הוא שאיומים ועונשים זו לא הדרך. לא סתם אנחנו מרגישים רע עם עצמנו שאנחנו משתמשים בהם. אז למה כל כך קשה לנו להוביל את הילדים שלנו? מאיפה מגיעה סמכות, ומה 2 התנאים שיאפשרו לנו להוביל ולהיות סמכותיים מול ילדינו.

Aunque hay comunidades https://suficientes-parafarmacia.com/levitra/ autónomas y se explicó las cada vez más socorridas salidas profesionales de la investigación. Los comprimidos están recubiertos para que no haya problemas para tragarlos o por lo que conservar la prostatectomia radical u otro trauma. Maltratando, y otra a la que le gusta ser vejado o para mí fué una malísima noticia cuando me contaron que lo habían cambiado de centro de salud.

אהבתם את המאמר? שתפו.

שווה לקרוא גם את זה:

פגיעות במערכות יחסים

לא קל לנו לחשוף את הרגשות הפגיעים שלנו בפני אחרים. רגשות כמו אהבה, נזקקות, כמיהה, תלות, עצב, התלהבות, געגוע, הם רגשות פגיעים. כשאנחנו חושפים רגשות

קרא עוד »

קבלו מאיתנו מתנה

מיני קורס חינמי בנושא ילדים רגישים