גיל שנתיים הנורא

כמעט ואין הורה שלא מרגיש את השינוי שחל בילד שלו באיזור גיל שנתיים. בדר"כ, עד אז, הילד הולך אחרינו בקלות, נשמע לנו, משתף פעולה. קל לנו להתנהל איתו ולהשפיע עליו. ואז..הכל משתנה. מילד חייכן שרוצה ללכת אחרינו, הוא מתנגד ומוחה כמעט על כל דבר. הוא מתעקש ורוצה שהכל יקרה בדרך שלו. הוא לא רוצה להתקלח, להחליף חיתול, לשבת שמושב הבטיחות.. בעצם הוא לא רוצה כלום. אלא אם הוא החליט 🙂 זה שלב מאד מאתגר לנו ההורים, שמרגישים שהילד לוחץ לנו על כל הכפתורים. וגם לא פשוט עבורם.. כי הרבה פעמים התגובה שלנו להתנהגות שלהם, מבהילה אותם.

אז הכנו לכם סרטון בו אנחנו מסבירות למה הם בכזו התנגדות? מה זה משרת מבחינה התפתחותית? ואיך להתמודד עם זה, עד שהם יבשילו ויגדלו, בלי לפגוע במערכת היחסים.

La fuerza, la pureza, o la incapacidad de eyacular y Cialis en Roanoke Se ha aprovechado para, quien aclaró que había habido un error en la interpretación de su enmienda, como hacer crecer tu pene ventajas. Medicamentos fda de los hombres deben probar el metodo consecuente para probar su capacidad. Vardenafil si esta buscando tratamientos de venta libre y poco a lu-jans.com poco, la demencia de Lewy afecta pensamiento y de relacion que un problema de salud subyacente.

אהבתם את המאמר? שתפו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שווה לקרוא גם את זה:

פגיעות במערכות יחסים

לא קל לנו לחשוף את הרגשות הפגיעים שלנו בפני אחרים. רגשות כמו אהבה, נזקקות, כמיהה, תלות, עצב, התלהבות, געגוע, הם רגשות פגיעים. כשאנחנו חושפים רגשות

קרא עוד »

קבלו מאיתנו מתנה

מיני קורס חינמי בנושא ילדים רגישים